Month: January 2019

AL-Politics

Anti-Mafia, Kryesore Ilir Meta u ofroi amerikanëve kokën e Balilit për të shpëtuar veten, pazari iu refuzua

Klement Balili, i njohur si ‘Eskobari i Ballkanit’, ka qenë njeriu kryesor i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit në Sarandë.…

Read More »
AL-Politics

Buzëqeshja e “Eskobarit” dhe tangërllëku në pranga i gjithë kriminelëve që kanë “bosa” Berishën, Metën, Ramën

Edhe Kelmend Balili, si gjithë të prangosurit “VIP” të botës së krimit, të cilët kanë paravijë dhe prapavijë mbështetëse e…

Read More »
AL-Politics

Familjes mafioze Meta-Monika po i vjen fundi, rrëshqet kryetarja e LSI dhe kërkon me ngulm revolucion për të destabilizuar vendin

Ka një ngutje të madhe të dyshes presidencialo-opozitare, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi për të destabilizuar me të gjitha mënyrat…

Read More »
AL-Politics

Skandal/ Një ditë para votimit, Basha shpërndan listen (traktin), me 15 emrat që duhet të jenë anëtarë kryesie

Siç është njoftuar, ditën e shtunë, Berisha e Basha, dot të mbledhin Këshillin Kombëtar të PD, në mbledhjen e pare…

Read More »
Breaking News

The Things John Bogle Taught Us: Humility, Ethics and Simplicity

a formal meeting. In one case, it was an airplane day trip and train ride just to meet the man.…

Read More »
Back to top button
Close
Close