Anti-Corruption

Buzëqeshja e “Eskobarit” dhe tangërllëku në pranga i gjithë kriminelëve që kanë “bosa” Berishën, Metën, Ramën

Edhe Kelmend Balili, si gjithë të prangosurit “VIP” të botës së krimit, të cilët kanë paravijë dhe prapavijë mbështetëse e…

Read More »

Familjes mafioze Meta-Monika po i vjen fundi, rrëshqet kryetarja e LSI dhe kërkon me ngulm revolucion për të destabilizuar vendin

Ka një ngutje të madhe të dyshes presidencialo-opozitare, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi për të destabilizuar me të gjitha mënyrat…

Read More »
Back to top button
Close
Close